Popularni producenci

Popularni producenci

22 kwietnia 2020 Wyłącz przez admin

LR Health & Beauty to renomowana firma działająca nieprzerwanie od 1985 roku.  Należą do nich przede wszystkim probiotyki oraz odżywcze napoje. Unikalnym produktem jest także siara Colostrum Compact, czyli unikalna formuła składająca się m. in. z immunoglobulin, aminokwasów i czynników wzrostu zamknięta w kapsułkach. Co ciekawe firma LR Health & Beauty to przede wszystkim producent kosmetyków, skąd więc suplementy diety? Okazuje się, że LR Health & Beauty jako pierwsi postawili na dobre samopoczucie jako podstawę eleganckiego wyglądu. Dzięki temu od teraz dbanie o samopoczucie sprawia przyjemność, smakuje i nie utrudnia życia.

Polny Warkocz

Polny Warkocz to seria kosmetyków naturalnych, zaczerpniętych z wiedzy oraz doświadczenia wielu pokoleń. Życie w zgodzie z naturalnym rytmem dnia oraz pór roku, swoista symbioza dawały naszym słowiańskim przodkom siłę, urodę oraz witalność. Dzięki darom natury produkty z serii Polny Warkocz charakteryzują się właśnie prostotą i harmonią, a receptury wytwarzanych kosmetyków opierają się na naturalnych składnikach, które mają wspaniałe właściwości i drogocenny wpływ na nasz wygląd, stan skóry, włosów i paznokci.

Swederm

Swederm to firma specjalizująca się w produkcji balsamów do ust oraz całego ciała, ale też masek oczyszczających czy maści. Składają się na nie jedynie naturalne składniki, w żaden sposób nie podrażniające poszczególnych partii ciała. Można je stosować bardzo bezpiecznie, w trosce o pielęgnację własnej skóry, zwłaszcza gdy jest ona przesuszona. Dzięki produktom firmy Swederm skóra stanie się elastyczna, jędrna oraz dogłębnie nawilżona. Doprowadzone zostaną do niej również niezbędne składniki odżywcze. Klienci mogą zdecydować się także na żele pod prysznic lub też olejki do ust. Preparaty doprowadzą do tego, iż wyeliminowane zostaną problemy z martwym i złuszczającym się naskórkiem, a oprócz tego skóra odżyje i zwiększy się produkcja kolagenu.